Huvudkontor Hjalmar Bergmans väg 7 703 58 Örebro info@zilenzio.se Telefon +46 19 672 17 00 Fax +46 19 18 97 60 #sellingsilence
Grundare / VD Marie Lindqvist-Pahlstad marie.lindqvist@zilenzio.se +46 70 618 97 56
Grundare / VD Marie Lindqvist-Pahlstad marie.lindqvist@zilenzio.se +46 70 618 97 56
Grundare / Projektsälj & Ekonomi Jenny Helldén jenny.hellden@zilenzio.se +46 70 618 97 57
Grundare / Projektsälj & Ekonomi Jenny Helldén jenny.hellden@zilenzio.se +46 70 618 97 57
Försäljningschef / Sälj Sverige  Linus Dahlberg linus.dahlberg@zilenzio.se +46 70 618 97 41
Försäljningschef / Sälj Sverige Linus Dahlberg linus.dahlberg@zilenzio.se +46 70 618 97 41
Sälj Norge Magnus Cederqvist magnus.cederqvist@zilenzio.se +46 70 618 97 33
Sälj Norge Magnus Cederqvist magnus.cederqvist@zilenzio.se +46 70 618 97 33
Exportansvarig Carl Jemtelius carl.jemtelius@zilenzio.se +46 70 486 60 42
Exportansvarig Carl Jemtelius carl.jemtelius@zilenzio.se +46 70 486 60 42
Sälj södra Sverige  Linda Lindström linda.lindstrom@zilenzio.se +46 70 618 97 54
Sälj södra Sverige Linda Lindström linda.lindstrom@zilenzio.se +46 70 618 97 54
Sälj Stockholm Camilla Johansson camilla.johansson@zilenzio.se +46 70 618 97 55
Sälj Stockholm Camilla Johansson camilla.johansson@zilenzio.se +46 70 618 97 55
Sälj Stockholm, norra Sverige Henrik Windahl henrik.windahl@zilenzio.se +46 70 618 97 52
Sälj Stockholm, norra Sverige Henrik Windahl henrik.windahl@zilenzio.se +46 70 618 97 52
Export Sales Coordinator Carin Andersson carin.andersson@zilenzio.se +46 19 670 17 44
Export Sales Coordinator Carin Andersson carin.andersson@zilenzio.se +46 19 670 17 44
Säljsupport Jessica Borglund jessica.borglund@zilenzio.se +46 19 670 17 59
Säljsupport Jessica Borglund jessica.borglund@zilenzio.se +46 19 670 17 59
Säljsupport Mia Holmberg mia.holmberg@zilenzio.se +46 19 670 17 53
Säljsupport Mia Holmberg mia.holmberg@zilenzio.se +46 19 670 17 53
Säljsupport Christopher Axelsson christopher.axelsson@zilenzio.se +46 19 670 17 54
Säljsupport Christopher Axelsson christopher.axelsson@zilenzio.se +46 19 670 17 54
Produktansvarig Daniel Helldén daniel.hellden@zilenzio.se +46 19 670 17 52
Produktansvarig Daniel Helldén daniel.hellden@zilenzio.se +46 19 670 17 52
Storbritannien Amy Armitage amy.armitage@zilenzio.com +44 (0)151 3630544
Storbritannien Amy Armitage amy.armitage@zilenzio.com +44 (0)151 3630544